Druhá medaile z biatlonu, Moravec stříbrný!

Druhá medaile z biatlonu, Moravec stříbrný!

Marek Opočenský | Pondělí 10. 02. 2014 16:58 | Komentáře: Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Druhá medaile z biatlonu, Moravec stříbrný!

Social:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Print this pageShare on LinkedIn

3. den olympijských her a 3. cenný kov pro českou výpravu. Ondřej Moravec navázal na bronzový sprint Jaroslava Soukupa a po bezchybné střelbě vybojoval fantastickou stříbrnou medaili ve stíhacím závodě na 12,5 km.

Moravec nestačil pouze na hvězdného Francouze Martina Fourcada, za kterým zaostal o 14,1 vteřin. Soukup dnešní závod dokončil na dvacátém místě, když se mu ideálně nepodařila střelba ve stoje.

Soči 2014, ZOH

Soči 2014, ZOH

Komentáře nejsou povoleny.

LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ČLÁNKY!

Svalová síla u mladých mužů a předčasná úmrtí
Medailový masový start!
Wheatgrass - vitamínová bomba!
Amarant - plodina třetího tisíciletí
Merlík čilský neboli quinoa
Projekt Hraj zdravý E-kniha Kapitoly ze sportovní kardiologie
Vyhledávání
Online objednávka
Sociální sítě a kontakty
Nejčtenější
Blogy

Marek Opočenský: Odejít na vrcholu? Toť otázka…

14. 02. 2017

Social:Z profesního hlediska je sportovní kariéra specifická v mnoha ohledech. Počínání sportovce je v centru pozornosti zástupu příznivců, kteří očekávají nejvyšší standard výkonnosti v každé myslitelné situaci. Ti přitom zápasí s nelítostnou konkurencí, když řadu soupeřů pohání stejná, ne-li vyšší motivace. To s sebou přináší mimořádný tlak, který je v jejich oboru všudypřítomný.

Prezentace fotbalu - blog

Marek Opočenský: Umění prezentovat fotbal aneb v čem za světem zaostáváme

17. 04. 2014

Social:Rád bych se v několika větách zamyslel nad úrovní fotbalových přenosů na českých obrazovkách. K této myšlence mě přivedlo sledování sobotního šlágru anglické Premier League mezi Liverpoolem a Manchestrem City. Kromě samotného zápasu jsem shlédl i hodinový předzápasový program na britské stanici Sky Sports. A musím konstatovat,

Video ve fotbale, medopsport.cz

Marek Opočenský: Video ve fotbale? Ano, ale…

16. 04. 2014

Social:V poslední době poněkud utichly diskuze na téma zavedení videa ve fotbale. Rozhodně neočekávám, že nadobro. Vzhledem k vrcholící Lize mistrů a blížícímu se světovému šampionátu v Brazílii lze očekávat několik třaskavých momentů, po kterých se opět vyrojí hlasy vyjadřující podporu zavedení videa i v nejpopulárnějším sportu.

Další blogy >>