Fair play (2014)

Fair play (2014)

Michael Rodina | Neděle 16. 03. 2014 12:44 | Komentáře: Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Fair play (2014)

Social:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Print this pageShare on LinkedIn

Jak už název napovídá, jedná se o příběh pocházející z prostředí sportu. Stominutové drama, které nezklame nejednoho diváka, pojednává o mladé sprinterce, snažící se ze všech sil splnit kvalifikační limit na olympijské hry. Jediné, co může ovlivnit její kariéru, je vztah s chlapcem. K vysněnému cíli jí má pomoci Středisko vrcholového sportu, do kterého se dostane díky svému trenérovi. Samozřejmě všechno není tak růžové, jak vypadá.

Do tréninku malé Anny jsou vkládány nemalé peníze a naděje, proto se rozhodnou nic nepodcenit, a nic netušící Anně naordinují silná anabolika. Nebylo by to správné drama, kdyby nepřišly problémy. Anna se dozví, co za “svinstvo” jí je podáváno a rozhodne se pokračovat v tréninku bez dopingu. To si ovšem v této době nemůže dovolit, tak vše do svých rukou přebírá trenér s Anny matkou. Rozhodnou se ji píchat strombu bez jejího vědomí, pod dojmem toho, že bere neškodné vitamíny…

 Odkazy:
 
 Zajímavý příběh týkající se dopingu v 80. letech 20. století 
 Fair play (2014) – ČSFD

Trailer

Komentáře nejsou povoleny.

LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ČLÁNKY!

Druhá medaile z biatlonu, Moravec stříbrný!
VIDEO: Fair play ve sportu
Amarant - plodina třetího tisíciletí
Medopsport součástí projektu "Hraj zdravý"
Výpočet BMI (Body Mass Index)
Projekt Hraj zdravý E-kniha Kapitoly ze sportovní kardiologie
Vyhledávání
Online objednávka
Sociální sítě a kontakty
Nejčtenější
Blogy

Marek Opočenský: Odejít na vrcholu? Toť otázka…

14. 02. 2017

Social:Z profesního hlediska je sportovní kariéra specifická v mnoha ohledech. Počínání sportovce je v centru pozornosti zástupu příznivců, kteří očekávají nejvyšší standard výkonnosti v každé myslitelné situaci. Ti přitom zápasí s nelítostnou konkurencí, když řadu soupeřů pohání stejná, ne-li vyšší motivace. To s sebou přináší mimořádný tlak, který je v jejich oboru všudypřítomný.

Prezentace fotbalu - blog

Marek Opočenský: Umění prezentovat fotbal aneb v čem za světem zaostáváme

17. 04. 2014

Social:Rád bych se v několika větách zamyslel nad úrovní fotbalových přenosů na českých obrazovkách. K této myšlence mě přivedlo sledování sobotního šlágru anglické Premier League mezi Liverpoolem a Manchestrem City. Kromě samotného zápasu jsem shlédl i hodinový předzápasový program na britské stanici Sky Sports. A musím konstatovat,

Video ve fotbale, medopsport.cz

Marek Opočenský: Video ve fotbale? Ano, ale…

16. 04. 2014

Social:V poslední době poněkud utichly diskuze na téma zavedení videa ve fotbale. Rozhodně neočekávám, že nadobro. Vzhledem k vrcholící Lize mistrů a blížícímu se světovému šampionátu v Brazílii lze očekávat několik třaskavých momentů, po kterých se opět vyrojí hlasy vyjadřující podporu zavedení videa i v nejpopulárnějším sportu.

Další blogy >>