Fair play (2014)

Fair play (2014)

Michael Rodina | Neděle 16. 03. 2014 12:44 | Komentáře: Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Fair play (2014)

Social:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Print this pageShare on LinkedIn

Jak už název napovídá, jedná se o příběh pocházející z prostředí sportu. Stominutové drama, které nezklame nejednoho diváka, pojednává o mladé sprinterce, snažící se ze všech sil splnit kvalifikační limit na olympijské hry. Jediné, co může ovlivnit její kariéru, je vztah s chlapcem. K vysněnému cíli jí má pomoci Středisko vrcholového sportu, do kterého se dostane díky svému trenérovi. Samozřejmě všechno není tak růžové, jak vypadá.

Do tréninku malé Anny jsou vkládány nemalé peníze a naděje, proto se rozhodnou nic nepodcenit, a nic netušící Anně naordinují silná anabolika. Nebylo by to správné drama, kdyby nepřišly problémy. Anna se dozví, co za “svinstvo” jí je podáváno a rozhodne se pokračovat v tréninku bez dopingu. To si ovšem v této době nemůže dovolit, tak vše do svých rukou přebírá trenér s Anny matkou. Rozhodnou se ji píchat strombu bez jejího vědomí, pod dojmem toho, že bere neškodné vitamíny…

 Odkazy:
 
 Zajímavý příběh týkající se dopingu v 80. letech 20. století 
 Fair play (2014) – ČSFD

Trailer

Komentáře nejsou povoleny.

LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ČLÁNKY!

Další cenný kov cinká!
Medailová středa!
Zlatá "meteoritová" medaile
Jablko pro zdraví
Medopsport součástí projektu "Hraj zdravý"
Projekt Hraj zdravý E-kniha Kapitoly ze sportovní kardiologie
Vyhledávání
Online objednávka
Sociální sítě a kontakty
Nejčtenější
Blogy

Marek Opočenský: Odejít na vrcholu? Toť otázka…

14. 02. 2017

Social:Z profesního hlediska je sportovní kariéra specifická v mnoha ohledech. Počínání sportovce je v centru pozornosti zástupu příznivců, kteří očekávají nejvyšší standard výkonnosti v každé myslitelné situaci. Ti přitom zápasí s nelítostnou konkurencí, když řadu soupeřů pohání stejná, ne-li vyšší motivace. To s sebou přináší mimořádný tlak, který je v jejich oboru všudypřítomný.

Prezentace fotbalu - blog

Marek Opočenský: Umění prezentovat fotbal aneb v čem za světem zaostáváme

17. 04. 2014

Social:Rád bych se v několika větách zamyslel nad úrovní fotbalových přenosů na českých obrazovkách. K této myšlence mě přivedlo sledování sobotního šlágru anglické Premier League mezi Liverpoolem a Manchestrem City. Kromě samotného zápasu jsem shlédl i hodinový předzápasový program na britské stanici Sky Sports. A musím konstatovat,

Video ve fotbale, medopsport.cz

Marek Opočenský: Video ve fotbale? Ano, ale…

16. 04. 2014

Social:V poslední době poněkud utichly diskuze na téma zavedení videa ve fotbale. Rozhodně neočekávám, že nadobro. Vzhledem k vrcholící Lize mistrů a blížícímu se světovému šampionátu v Brazílii lze očekávat několik třaskavých momentů, po kterých se opět vyrojí hlasy vyjadřující podporu zavedení videa i v nejpopulárnějším sportu.

Další blogy >>