Jágrův 1000. gól v kariéře

Jágrův 1000. gól v kariéře

Michael Rodina | Sobota 15. 03. 2014 18:06 | Komentáře: Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jágrův 1000. gól v kariéře

Social:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Print this pageShare on LinkedIn

Jaromír Jagr dnes v noci z pátku na sobotu vstřelil svůj 1000. gól v kariéře. Stal se teprve 4. hráčem v historii, kterému se to podařilo. Jubilejní branku vstřelil v zápase proti Floridě, když vyrovnal  v přesilovce na 1:1. Bohužel, ani Jágrův gól nezabránil prohře New Jersey 3:5 na hřišti Panterů.

Ve statistikách Jaromíra Jágra jsou započítány branky ze zápasů NHL, play-off NHL (bráno jako samostatná soutěž),  KHL, domácí Extraligy a reprezentace. Nejvíce gólů nastřílel v  zámořské NHL, kde nedávno načal osmou stovku branek, a to 703 přesných zásahů. Momentálně mu do konce základní části zbývá ještě 15 zápasů, aby rozšířil svůj gólový účet.

 Jágrův první gól v zámořské NHL

   Sestřih posledního utkání New Jersey Devils, ve kterém Jaromír Jágr skóroval 1000. gól v kariéře.

Štítky: ,

Komentáře nejsou povoleny.

LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ČLÁNKY!

První česká medaile!
ZOH v Soči minulostí
Wheatgrass - vitamínová bomba!
VIDEO: Bodyweight Workout
Výpočet BMI (Body Mass Index)
Projekt Hraj zdravý E-kniha Kapitoly ze sportovní kardiologie
Vyhledávání
Online objednávka
Sociální sítě a kontakty
Nejčtenější
Blogy

Marek Opočenský: Odejít na vrcholu? Toť otázka…

14. 02. 2017

Social:Z profesního hlediska je sportovní kariéra specifická v mnoha ohledech. Počínání sportovce je v centru pozornosti zástupu příznivců, kteří očekávají nejvyšší standard výkonnosti v každé myslitelné situaci. Ti přitom zápasí s nelítostnou konkurencí, když řadu soupeřů pohání stejná, ne-li vyšší motivace. To s sebou přináší mimořádný tlak, který je v jejich oboru všudypřítomný.

Prezentace fotbalu - blog

Marek Opočenský: Umění prezentovat fotbal aneb v čem za světem zaostáváme

17. 04. 2014

Social:Rád bych se v několika větách zamyslel nad úrovní fotbalových přenosů na českých obrazovkách. K této myšlence mě přivedlo sledování sobotního šlágru anglické Premier League mezi Liverpoolem a Manchestrem City. Kromě samotného zápasu jsem shlédl i hodinový předzápasový program na britské stanici Sky Sports. A musím konstatovat,

Video ve fotbale, medopsport.cz

Marek Opočenský: Video ve fotbale? Ano, ale…

16. 04. 2014

Social:V poslední době poněkud utichly diskuze na téma zavedení videa ve fotbale. Rozhodně neočekávám, že nadobro. Vzhledem k vrcholící Lize mistrů a blížícímu se světovému šampionátu v Brazílii lze očekávat několik třaskavých momentů, po kterých se opět vyrojí hlasy vyjadřující podporu zavedení videa i v nejpopulárnějším sportu.

Další blogy >>