Jágrův 1000. gól v kariéře

Jágrův 1000. gól v kariéře

Michael Rodina | Sobota 15. 03. 2014 18:06 | Komentáře: Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jágrův 1000. gól v kariéře

Social:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Print this pageShare on LinkedIn

Jaromír Jagr dnes v noci z pátku na sobotu vstřelil svůj 1000. gól v kariéře. Stal se teprve 4. hráčem v historii, kterému se to podařilo. Jubilejní branku vstřelil v zápase proti Floridě, když vyrovnal  v přesilovce na 1:1. Bohužel, ani Jágrův gól nezabránil prohře New Jersey 3:5 na hřišti Panterů.

Ve statistikách Jaromíra Jágra jsou započítány branky ze zápasů NHL, play-off NHL (bráno jako samostatná soutěž),  KHL, domácí Extraligy a reprezentace. Nejvíce gólů nastřílel v  zámořské NHL, kde nedávno načal osmou stovku branek, a to 703 přesných zásahů. Momentálně mu do konce základní části zbývá ještě 15 zápasů, aby rozšířil svůj gólový účet.

 Jágrův první gól v zámořské NHL

   Sestřih posledního utkání New Jersey Devils, ve kterém Jaromír Jágr skóroval 1000. gól v kariéře.

Štítky: ,

Komentáře nejsou povoleny.

LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ČLÁNKY!

První česká medaile!
Zlatá "meteoritová" medaile
Po olympiádě je na řadě paralympiáda!
Petr Nedvěd ohlásil konec kariéry
Kinesiotaping
Projekt Hraj zdravý E-kniha Kapitoly ze sportovní kardiologie
Vyhledávání
Online objednávka
Sociální sítě a kontakty
Nejčtenější
Blogy

Marek Opočenský: Odejít na vrcholu? Toť otázka…

14. 02. 2017

Social:Z profesního hlediska je sportovní kariéra specifická v mnoha ohledech. Počínání sportovce je v centru pozornosti zástupu příznivců, kteří očekávají nejvyšší standard výkonnosti v každé myslitelné situaci. Ti přitom zápasí s nelítostnou konkurencí, když řadu soupeřů pohání stejná, ne-li vyšší motivace. To s sebou přináší mimořádný tlak, který je v jejich oboru všudypřítomný.

Prezentace fotbalu - blog

Marek Opočenský: Umění prezentovat fotbal aneb v čem za světem zaostáváme

17. 04. 2014

Social:Rád bych se v několika větách zamyslel nad úrovní fotbalových přenosů na českých obrazovkách. K této myšlence mě přivedlo sledování sobotního šlágru anglické Premier League mezi Liverpoolem a Manchestrem City. Kromě samotného zápasu jsem shlédl i hodinový předzápasový program na britské stanici Sky Sports. A musím konstatovat,

Video ve fotbale, medopsport.cz

Marek Opočenský: Video ve fotbale? Ano, ale…

16. 04. 2014

Social:V poslední době poněkud utichly diskuze na téma zavedení videa ve fotbale. Rozhodně neočekávám, že nadobro. Vzhledem k vrcholící Lize mistrů a blížícímu se světovému šampionátu v Brazílii lze očekávat několik třaskavých momentů, po kterých se opět vyrojí hlasy vyjadřující podporu zavedení videa i v nejpopulárnějším sportu.

Další blogy >>