Kruhový trénink – posílení celého těla!

Kruhový trénink – posílení celého těla!

Michael Rodina | Pondělí 24. 03. 2014 13:04 | Komentáře: Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kruhový trénink – posílení celého těla!

Social:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Print this pageShare on LinkedIn

Nebaví Vás několikrát týdně zvedat činky a tupě posilovat na nezáživných strojích ve fitness centrech tak jako mě? Je tu možnost, jak se tomuto stereotypu vyhnout a přitom dosáhnout stejných, ne-li lepších výsledků.

Kruhový trénink

V Praze najdeme nespočet nabídek kruhového tréninku, takže pokud Vás nebaví monotonní cvičení v posilovnách určitě kruhový trénink vyzkoušejte. Kruhové tréninky jsou velmi komplexní a během jednoho cvičení posílíte všechny části těla. Každý trénink je jiný a využíváte nespočet různých pomůcek od medicinbalu až po pneumatiky. Další výhodou je určitě přítomnost trenérů, kteří pro Vás připraví trénink a navíc se vám během tréninku věnují a motivují Vás, stejně jako dalších X lidí, kteří cvičí s Vámi.

Fresh Kruháč je jednou z možností kde si můžete vyzkoušet kruhový trénink a to zadarmo! První návštěva toho tréninku, podle informací uvedených na jejich stránce, je zdarma. Další vstupy už Vás pak vyjdou na 100,- za jeden trénink nebo si můžete zakoupit více vstupů za zvýhodněnou cenu.

Ukázka kruhového tréninku od Freshkruhac.cz

Mezi další možnosti kde začít s kruhovým tréninkem je Hammer Strength Fitness. Taktéž první trénink na vyzkoušení zdarma, další tréninky Vás pak vyjdou na 149,- případně 129,- s permanentkou. Kromě kruhových tréninků nabízí i klasické fitness. Neposlední možností je navštívit GoFitness ve Vršovicích kde kromě kruhového tréninku nabízí i TRX a multifunkční tréninky.

Pokud chcete posílit své tělo od hlavy až k patě zábavnější formou, než je klasické zvedání činek v posilovně, určitě vyzkoušejte kruhový trénink.

Štítky: ,

Komentáře nejsou povoleny.

LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ČLÁNKY!

Svalová síla u mladých mužů a předčasná úmrtí
"Zlatá" Samková!
Po olympiádě je na řadě paralympiáda!
Fair play (2014)
Amarant - plodina třetího tisíciletí
Projekt Hraj zdravý E-kniha Kapitoly ze sportovní kardiologie
Vyhledávání
Online objednávka
Sociální sítě a kontakty
Nejčtenější
Blogy

Marek Opočenský: Odejít na vrcholu? Toť otázka…

14. 02. 2017

Social:Z profesního hlediska je sportovní kariéra specifická v mnoha ohledech. Počínání sportovce je v centru pozornosti zástupu příznivců, kteří očekávají nejvyšší standard výkonnosti v každé myslitelné situaci. Ti přitom zápasí s nelítostnou konkurencí, když řadu soupeřů pohání stejná, ne-li vyšší motivace. To s sebou přináší mimořádný tlak, který je v jejich oboru všudypřítomný.

Prezentace fotbalu - blog

Marek Opočenský: Umění prezentovat fotbal aneb v čem za světem zaostáváme

17. 04. 2014

Social:Rád bych se v několika větách zamyslel nad úrovní fotbalových přenosů na českých obrazovkách. K této myšlence mě přivedlo sledování sobotního šlágru anglické Premier League mezi Liverpoolem a Manchestrem City. Kromě samotného zápasu jsem shlédl i hodinový předzápasový program na britské stanici Sky Sports. A musím konstatovat,

Video ve fotbale, medopsport.cz

Marek Opočenský: Video ve fotbale? Ano, ale…

16. 04. 2014

Social:V poslední době poněkud utichly diskuze na téma zavedení videa ve fotbale. Rozhodně neočekávám, že nadobro. Vzhledem k vrcholící Lize mistrů a blížícímu se světovému šampionátu v Brazílii lze očekávat několik třaskavých momentů, po kterých se opět vyrojí hlasy vyjadřující podporu zavedení videa i v nejpopulárnějším sportu.

Další blogy >>