Medailová středa!

Medailová středa!

Michael Rodina | Středa 19. 02. 2014 18:55 | Komentáře: Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Medailová středa!

Social:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Print this pageShare on LinkedIn

Další olympijský den, další medaile do české sbírky! A nejen jedna. Úspěch na rychlobruslařské a biatlonové dráze.

Soči 2014, ZOH

Soči 2014, ZOH

Nejdříve Martina Sáblíková obhájila první místo ze ZOH ve Vancouveru na své oblíbené 5 km, když vyhrála o 2,74 sekundy před druhou Wustovou. V Soči je to již druhá medaile, po stříbru z 3 km trati.

Nedlouho po ní vybojovala česká smíšená biatlonová štafeta stříbrnou medaili, na které má své zásluhy Veronika Vítková, Gabriela Soukalová, Jaroslav Soukup a Ondřej Moravec. Biatlonové hody stále pokračují, je to již 5 medaile pro biatlon, nejen na těchto hrách, ale i v celé historii českého olympijského biatlonu. Ondřej Moravec má na kontě již 3 medaile a Soukalová se Soukupem oba po 2 cenných kovech.

 

Štítky: , , , ,

Komentáře nejsou povoleny.

LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ČLÁNKY!

Přispívají sportovní nápoje k lepším výkonům sportovců?
Dopady vrcholového sportu na zdraví
Fair play (2014)
Jablko pro zdraví
Výpočet BMI (Body Mass Index)
Projekt Hraj zdravý E-kniha Kapitoly ze sportovní kardiologie
Vyhledávání
Online objednávka
Sociální sítě a kontakty
Nejčtenější
Blogy

Marek Opočenský: Odejít na vrcholu? Toť otázka…

14. 02. 2017

Social:Z profesního hlediska je sportovní kariéra specifická v mnoha ohledech. Počínání sportovce je v centru pozornosti zástupu příznivců, kteří očekávají nejvyšší standard výkonnosti v každé myslitelné situaci. Ti přitom zápasí s nelítostnou konkurencí, když řadu soupeřů pohání stejná, ne-li vyšší motivace. To s sebou přináší mimořádný tlak, který je v jejich oboru všudypřítomný.

Prezentace fotbalu - blog

Marek Opočenský: Umění prezentovat fotbal aneb v čem za světem zaostáváme

17. 04. 2014

Social:Rád bych se v několika větách zamyslel nad úrovní fotbalových přenosů na českých obrazovkách. K této myšlence mě přivedlo sledování sobotního šlágru anglické Premier League mezi Liverpoolem a Manchestrem City. Kromě samotného zápasu jsem shlédl i hodinový předzápasový program na britské stanici Sky Sports. A musím konstatovat,

Video ve fotbale, medopsport.cz

Marek Opočenský: Video ve fotbale? Ano, ale…

16. 04. 2014

Social:V poslední době poněkud utichly diskuze na téma zavedení videa ve fotbale. Rozhodně neočekávám, že nadobro. Vzhledem k vrcholící Lize mistrů a blížícímu se světovému šampionátu v Brazílii lze očekávat několik třaskavých momentů, po kterých se opět vyrojí hlasy vyjadřující podporu zavedení videa i v nejpopulárnějším sportu.

Další blogy >>