Medailový masový start!

Medailový masový start!

Michael Rodina | Úterý 18. 02. 2014 13:10 | Komentáře: Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Medailový masový start!

Social:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Print this pageShare on LinkedIn

Ondřej Moravec rozšířil svou medailovou sbírku o bronz z biatlonového závodu na 15 km s masovým startem!

Soči 2014, ZOH

Soči 2014, ZOH

Českým biatlonistům se masový start vydařil. Gabriela Soukalová získala ve včerejším závodě stříbro, dnes na tento úspěch navázal Ondřej Moravec, když se ztrátou 13,8 vteřiny na prvního Nora Svendsena obsadil 3. místo. Počasí biatlonistům nepřálo, závod byl odložen z neděla až na dnešek, ale i přesto byly podmínky velmi obtížné.

 

 

 

 

Štítky: , ,

Komentáře nejsou povoleny.

LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ČLÁNKY!

První česká medaile!
Další cenný kov cinká!
Po olympiádě je na řadě paralympiáda!
Fair play (2014)
VIDEO: Bodyweight Workout
Projekt Hraj zdravý E-kniha Kapitoly ze sportovní kardiologie
Vyhledávání
Online objednávka
Sociální sítě a kontakty
Nejčtenější
Blogy

Marek Opočenský: Odejít na vrcholu? Toť otázka…

14. 02. 2017

Social:Z profesního hlediska je sportovní kariéra specifická v mnoha ohledech. Počínání sportovce je v centru pozornosti zástupu příznivců, kteří očekávají nejvyšší standard výkonnosti v každé myslitelné situaci. Ti přitom zápasí s nelítostnou konkurencí, když řadu soupeřů pohání stejná, ne-li vyšší motivace. To s sebou přináší mimořádný tlak, který je v jejich oboru všudypřítomný.

Prezentace fotbalu - blog

Marek Opočenský: Umění prezentovat fotbal aneb v čem za světem zaostáváme

17. 04. 2014

Social:Rád bych se v několika větách zamyslel nad úrovní fotbalových přenosů na českých obrazovkách. K této myšlence mě přivedlo sledování sobotního šlágru anglické Premier League mezi Liverpoolem a Manchestrem City. Kromě samotného zápasu jsem shlédl i hodinový předzápasový program na britské stanici Sky Sports. A musím konstatovat,

Video ve fotbale, medopsport.cz

Marek Opočenský: Video ve fotbale? Ano, ale…

16. 04. 2014

Social:V poslední době poněkud utichly diskuze na téma zavedení videa ve fotbale. Rozhodně neočekávám, že nadobro. Vzhledem k vrcholící Lize mistrů a blížícímu se světovému šampionátu v Brazílii lze očekávat několik třaskavých momentů, po kterých se opět vyrojí hlasy vyjadřující podporu zavedení videa i v nejpopulárnějším sportu.

Další blogy >>