Medopsport součástí projektu “Hraj zdravý”

Medopsport součástí projektu “Hraj zdravý”

Michael Rodina | Sobota 14. 02. 2015 11:53 | Komentáře: Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Medopsport součástí projektu “Hraj zdravý”

Social:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Print this pageShare on LinkedIn

“Hraj zdravý” je projekt Pražského fotbalového svazu za podpory Magistrátu hlavního města Prahy. Na celou akci MHMP vyčlenil 9,5 milionu korun, které byly rozděleny právě mezi kluby Pražského fotbalového svazu. Cílem tohoto projektu je předcházet zdravotním potížím mladých hráčů. Patronem se stal bývalý fotbalista Petr Malý, který musel ukončit kariéru právě kvůli zdravotním potížím se srdcem.

Více o tomto projektu a rozhovor s MUDr. Martinem Opočenským, Ph. D. najdete na oficiálních stránkách PFS – projekt “Hraj zdravý”.

“Hraj zdravý” – prohlídky za účasti Petra Malého a MUDr. Martina Opočenského, Ph. D.

Autor: Michael Rodina

Štítky: , ,

Komentáře nejsou povoleny.

LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ČLÁNKY!

Další cenný kov cinká!
Wheatgrass - vitamínová bomba!
FIFA World Cup 2014: Goal-line technology
Merlík čilský neboli quinoa
Zdravá potravina a přehled "éček"
Projekt Hraj zdravý E-kniha Kapitoly ze sportovní kardiologie
Vyhledávání
Online objednávka
Sociální sítě a kontakty
Nejčtenější
Blogy

Marek Opočenský: Odejít na vrcholu? Toť otázka…

14. 02. 2017

Social:Z profesního hlediska je sportovní kariéra specifická v mnoha ohledech. Počínání sportovce je v centru pozornosti zástupu příznivců, kteří očekávají nejvyšší standard výkonnosti v každé myslitelné situaci. Ti přitom zápasí s nelítostnou konkurencí, když řadu soupeřů pohání stejná, ne-li vyšší motivace. To s sebou přináší mimořádný tlak, který je v jejich oboru všudypřítomný.

Prezentace fotbalu - blog

Marek Opočenský: Umění prezentovat fotbal aneb v čem za světem zaostáváme

17. 04. 2014

Social:Rád bych se v několika větách zamyslel nad úrovní fotbalových přenosů na českých obrazovkách. K této myšlence mě přivedlo sledování sobotního šlágru anglické Premier League mezi Liverpoolem a Manchestrem City. Kromě samotného zápasu jsem shlédl i hodinový předzápasový program na britské stanici Sky Sports. A musím konstatovat,

Video ve fotbale, medopsport.cz

Marek Opočenský: Video ve fotbale? Ano, ale…

16. 04. 2014

Social:V poslední době poněkud utichly diskuze na téma zavedení videa ve fotbale. Rozhodně neočekávám, že nadobro. Vzhledem k vrcholící Lize mistrů a blížícímu se světovému šampionátu v Brazílii lze očekávat několik třaskavých momentů, po kterých se opět vyrojí hlasy vyjadřující podporu zavedení videa i v nejpopulárnějším sportu.

Další blogy >>