Petr Nedvěd ohlásil konec kariéry

Petr Nedvěd ohlásil konec kariéry

Michael Rodina | Pátek 14. 03. 2014 18:54 | Komentáře: Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Petr Nedvěd ohlásil konec kariéry

Social:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Print this pageShare on LinkedIn

Dvaačtyřicetiletý hokejový útočník Petr Nedvěd ve čtvrtek 13. března oficiálně ukončil kariéru.

Konec liberecký rodák ohlásil po čtvrtečním zápase proti Vítkovicím, když jeho tygři z Liberce prohráli na domácím hřišti 2:6 a celkově tak v sérii předkola play-off Tipsport extraligy prohráli 0:3 na zápasy. Celkem v extralize strávil 15 sezón, odehrál 427 zápasů (355 ZČ a 72 play-off), ve kterých nasbíral 414 kanadských bodů za 180 gólů a 234 asistencí. Největší část své kariéry však strávil v zámořské NHL, kde odehrál 1053 zápasů.

Petr Nedvěd, oficální web http://www.hcbilitygri.cz/

Petr Nedvěd, oficální web http://www.hcbilitygri.cz/

“Porážka byla krutá, bohužel. Ale takový je sport. Myslím, že jsme do toho všichni dali všechno. Bohužel k tomu prohry patří. Pro mě je to samozřejmě ještě více frustrující, jelikož končím. V mžiku mi proběhla celé kariéra, nedá se nic dělat. A že bych začal hrát třeba nižší soutěž? To určitě ne, maximálně nějaký sranda mač,” vyprávěl Petr Nedvěd.

Více na oficiálních stránkách Liberce zde>> 

Štítky: ,

Komentáře nejsou povoleny.

LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ČLÁNKY!

Dopady vrcholového sportu na zdraví
Druhá medaile z biatlonu, Moravec stříbrný!
Zázvor - malý všelék
Amarant - plodina třetího tisíciletí
Medopsport součástí projektu "Hraj zdravý"
Projekt Hraj zdravý E-kniha Kapitoly ze sportovní kardiologie
Vyhledávání
Online objednávka
Sociální sítě a kontakty
Nejčtenější
Blogy

Marek Opočenský: Odejít na vrcholu? Toť otázka…

14. 02. 2017

Social:Z profesního hlediska je sportovní kariéra specifická v mnoha ohledech. Počínání sportovce je v centru pozornosti zástupu příznivců, kteří očekávají nejvyšší standard výkonnosti v každé myslitelné situaci. Ti přitom zápasí s nelítostnou konkurencí, když řadu soupeřů pohání stejná, ne-li vyšší motivace. To s sebou přináší mimořádný tlak, který je v jejich oboru všudypřítomný.

Prezentace fotbalu - blog

Marek Opočenský: Umění prezentovat fotbal aneb v čem za světem zaostáváme

17. 04. 2014

Social:Rád bych se v několika větách zamyslel nad úrovní fotbalových přenosů na českých obrazovkách. K této myšlence mě přivedlo sledování sobotního šlágru anglické Premier League mezi Liverpoolem a Manchestrem City. Kromě samotného zápasu jsem shlédl i hodinový předzápasový program na britské stanici Sky Sports. A musím konstatovat,

Video ve fotbale, medopsport.cz

Marek Opočenský: Video ve fotbale? Ano, ale…

16. 04. 2014

Social:V poslední době poněkud utichly diskuze na téma zavedení videa ve fotbale. Rozhodně neočekávám, že nadobro. Vzhledem k vrcholící Lize mistrů a blížícímu se světovému šampionátu v Brazílii lze očekávat několik třaskavých momentů, po kterých se opět vyrojí hlasy vyjadřující podporu zavedení videa i v nejpopulárnějším sportu.

Další blogy >>