První česká medaile!

První česká medaile!

Michael Rodina | Sobota 8. 02. 2014 16:53 | Komentáře: Komentáře nejsou povolené u textu s názvem První česká medaile!

Social:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Print this pageShare on LinkedIn

První českou medaili zařídil český biatlonista Jaroslav Soukup ve sprintu na 10 km mužů, když skončil po infarktovém závěru na 3. místě za Björndalenem a Landertingerem. Tato medaile neznamená pouze úspěch na ZOH v Soči, ale i historicky první medaili v biatlonu z olympijských her.

Jaroslav Soukup, 3. místo Soči 2014, zdroj: Twitter/@sportCT

Jaroslav Soukup, 3. místo Soči 2014, zdroj: Twitter/@sportCT

Ani ostatní čeští závodníci nezaostali, Ondřej Moravec skončil na 8. místě, Michal Šlesinger na 31. místě a Tomáš Krupčík na 75. místě. K dalšímu závodu se muži postaví v pondělí. Čeká je stíhací závod na 12,5 km. Doufejme, že tato medaile nebude pro českou výpravu poslední!

Štítky: , ,

Komentáře nejsou povoleny.

LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ČLÁNKY!

Olympijský oheň zažehnut!
Medailová středa!
Amarant - plodina třetího tisíciletí
Merlík čilský neboli quinoa
Medopsport součástí projektu "Hraj zdravý"
Projekt Hraj zdravý E-kniha Kapitoly ze sportovní kardiologie
Vyhledávání
Online objednávka
Sociální sítě a kontakty
Nejčtenější
Blogy

Marek Opočenský: Odejít na vrcholu? Toť otázka…

14. 02. 2017

Social:Z profesního hlediska je sportovní kariéra specifická v mnoha ohledech. Počínání sportovce je v centru pozornosti zástupu příznivců, kteří očekávají nejvyšší standard výkonnosti v každé myslitelné situaci. Ti přitom zápasí s nelítostnou konkurencí, když řadu soupeřů pohání stejná, ne-li vyšší motivace. To s sebou přináší mimořádný tlak, který je v jejich oboru všudypřítomný.

Prezentace fotbalu - blog

Marek Opočenský: Umění prezentovat fotbal aneb v čem za světem zaostáváme

17. 04. 2014

Social:Rád bych se v několika větách zamyslel nad úrovní fotbalových přenosů na českých obrazovkách. K této myšlence mě přivedlo sledování sobotního šlágru anglické Premier League mezi Liverpoolem a Manchestrem City. Kromě samotného zápasu jsem shlédl i hodinový předzápasový program na britské stanici Sky Sports. A musím konstatovat,

Video ve fotbale, medopsport.cz

Marek Opočenský: Video ve fotbale? Ano, ale…

16. 04. 2014

Social:V poslední době poněkud utichly diskuze na téma zavedení videa ve fotbale. Rozhodně neočekávám, že nadobro. Vzhledem k vrcholící Lize mistrů a blížícímu se světovému šampionátu v Brazílii lze očekávat několik třaskavých momentů, po kterých se opět vyrojí hlasy vyjadřující podporu zavedení videa i v nejpopulárnějším sportu.

Další blogy >>