Soči 2014: Shaun White odstoupil ze slopestylu

Soči 2014: Shaun White odstoupil ze slopestylu

Michael Rodina | Čtvrtek 6. 02. 2014 12:09 | Komentáře: Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Soči 2014: Shaun White odstoupil ze slopestylu

Social:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Print this pageShare on LinkedIn

Snowboardová hvězda Shaun White včera odstoupil z olympijské disciplíny slopestyle. Rozhodl se tak na základě velkého rizika zranění právě při této disciplíně. Závodníci kritizují náročnost tratě, která pro ně byla připravena. Mají s ní problémy i ti nejzkušenější a nejlepší jezdci. Norský závodník Torstein Horgmo si dokonce při tréninku zlomil klíční kost.  Sedmadvacetiletý dvojnásobný olympijský vítěz Shaun White se rozhodl soustředit na jeho hlavní disciplínu, kterou je  U-rampa.

Dopad norky Kjersti Buaas v průběhu dnešní kvalifikace

Související: Co hrozí sportovcům na olympiádě v Soči?
Autor: Michael Rodina

Štítky: , , , ,

Komentáře nejsou povoleny.

LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ČLÁNKY!

První česká medaile!
Kinesiotaping
Zázvor - malý všelék
KNIHA: Novak Djokovič - Naservírujte si vítězství
Merlík čilský neboli quinoa
Projekt Hraj zdravý E-kniha Kapitoly ze sportovní kardiologie
Vyhledávání
Online objednávka
Sociální sítě a kontakty
Nejčtenější
Blogy

Marek Opočenský: Odejít na vrcholu? Toť otázka…

14. 02. 2017

Social:Z profesního hlediska je sportovní kariéra specifická v mnoha ohledech. Počínání sportovce je v centru pozornosti zástupu příznivců, kteří očekávají nejvyšší standard výkonnosti v každé myslitelné situaci. Ti přitom zápasí s nelítostnou konkurencí, když řadu soupeřů pohání stejná, ne-li vyšší motivace. To s sebou přináší mimořádný tlak, který je v jejich oboru všudypřítomný.

Prezentace fotbalu - blog

Marek Opočenský: Umění prezentovat fotbal aneb v čem za světem zaostáváme

17. 04. 2014

Social:Rád bych se v několika větách zamyslel nad úrovní fotbalových přenosů na českých obrazovkách. K této myšlence mě přivedlo sledování sobotního šlágru anglické Premier League mezi Liverpoolem a Manchestrem City. Kromě samotného zápasu jsem shlédl i hodinový předzápasový program na britské stanici Sky Sports. A musím konstatovat,

Video ve fotbale, medopsport.cz

Marek Opočenský: Video ve fotbale? Ano, ale…

16. 04. 2014

Social:V poslední době poněkud utichly diskuze na téma zavedení videa ve fotbale. Rozhodně neočekávám, že nadobro. Vzhledem k vrcholící Lize mistrů a blížícímu se světovému šampionátu v Brazílii lze očekávat několik třaskavých momentů, po kterých se opět vyrojí hlasy vyjadřující podporu zavedení videa i v nejpopulárnějším sportu.

Další blogy >>