Soukalová se dočkala stupně vítězů!

Soukalová se dočkala stupně vítězů!

Michael Rodina | Pondělí 17. 02. 2014 21:34 | Komentáře: Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Soukalová se dočkala stupně vítězů!

Social:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Print this pageShare on LinkedIn

Kdekdo jí přál, aby měla olympijskou medaili. Gabriela Soukalová “konečně” dosáhla na stupně vítězů a z biatlonového závodu na 12,5 km s masovým startem si odnáší stříbrnou medaili! Soukalová nestačila pouze na rozjetou Domračevovou o 20,2 vteřiny.

Soči 2014, ZOH

Soči 2014, ZOH

Špatně si nevedla ani další česká zástupkyně, Veronika Vítková, která se ztrátou 1 minuty 23,7 vteřin na první Bělorusku obsadila 9. místo. Celkem již 5. medaile pro ČR, z toho 3 zásluhou biatlonistů.

 

 

 

 

 

 

Štítky: , ,

Komentáře nejsou povoleny.

LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ČLÁNKY!

Jaromír Jágr stále na vrcholu!
První česká medaile!
Kruhový trénink - posílení celého těla!
Wheatgrass - vitamínová bomba!
Medopsport součástí projektu "Hraj zdravý"
Projekt Hraj zdravý E-kniha Kapitoly ze sportovní kardiologie
Vyhledávání
Online objednávka
Sociální sítě a kontakty
Nejčtenější
Blogy

Marek Opočenský: Odejít na vrcholu? Toť otázka…

14. 02. 2017

Social:Z profesního hlediska je sportovní kariéra specifická v mnoha ohledech. Počínání sportovce je v centru pozornosti zástupu příznivců, kteří očekávají nejvyšší standard výkonnosti v každé myslitelné situaci. Ti přitom zápasí s nelítostnou konkurencí, když řadu soupeřů pohání stejná, ne-li vyšší motivace. To s sebou přináší mimořádný tlak, který je v jejich oboru všudypřítomný.

Prezentace fotbalu - blog

Marek Opočenský: Umění prezentovat fotbal aneb v čem za světem zaostáváme

17. 04. 2014

Social:Rád bych se v několika větách zamyslel nad úrovní fotbalových přenosů na českých obrazovkách. K této myšlence mě přivedlo sledování sobotního šlágru anglické Premier League mezi Liverpoolem a Manchestrem City. Kromě samotného zápasu jsem shlédl i hodinový předzápasový program na britské stanici Sky Sports. A musím konstatovat,

Video ve fotbale, medopsport.cz

Marek Opočenský: Video ve fotbale? Ano, ale…

16. 04. 2014

Social:V poslední době poněkud utichly diskuze na téma zavedení videa ve fotbale. Rozhodně neočekávám, že nadobro. Vzhledem k vrcholící Lize mistrů a blížícímu se světovému šampionátu v Brazílii lze očekávat několik třaskavých momentů, po kterých se opět vyrojí hlasy vyjadřující podporu zavedení videa i v nejpopulárnějším sportu.

Další blogy >>