VIDEO: Fair play ve sportu

VIDEO: Fair play ve sportu

Michael Rodina | Čtvrtek 5. 06. 2014 10:53 | Komentáře: Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Fair play ve sportu

Social:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Print this pageShare on LinkedIn

Fair play je ve sportu čím dál tím větší vzácností, ale i v dnešní době se s ním můžeme setkat. Například německý fotbalista Aaron Hunt v bundesligovém zápase se přiznal rozhodčímu, že spadl sám a odmítl penaltu (video níže). Fair play i respekt je důležitou součástí všech sportů. V následujících videích se o tom můžete přesvědčit. Již jejich názvy mluví za vše.

 

VIDEO: Respect Football – Fairplay

VIDEO: Football is nothing without respect!

VIDEO: Fair play hero Hunt rejects penalty 

Štítky: , ,

Komentáře nejsou povoleny.

LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ČLÁNKY!

Medailový masový start!
ZOH v Soči minulostí
Jágrův 1000. gól v kariéře
Alter G - Antigravitační chodník
Zázvor - malý všelék
Projekt Hraj zdravý E-kniha Kapitoly ze sportovní kardiologie
Vyhledávání
Online objednávka
Sociální sítě a kontakty
Nejčtenější
Blogy

Marek Opočenský: Odejít na vrcholu? Toť otázka…

14. 02. 2017

Social:Z profesního hlediska je sportovní kariéra specifická v mnoha ohledech. Počínání sportovce je v centru pozornosti zástupu příznivců, kteří očekávají nejvyšší standard výkonnosti v každé myslitelné situaci. Ti přitom zápasí s nelítostnou konkurencí, když řadu soupeřů pohání stejná, ne-li vyšší motivace. To s sebou přináší mimořádný tlak, který je v jejich oboru všudypřítomný.

Prezentace fotbalu - blog

Marek Opočenský: Umění prezentovat fotbal aneb v čem za světem zaostáváme

17. 04. 2014

Social:Rád bych se v několika větách zamyslel nad úrovní fotbalových přenosů na českých obrazovkách. K této myšlence mě přivedlo sledování sobotního šlágru anglické Premier League mezi Liverpoolem a Manchestrem City. Kromě samotného zápasu jsem shlédl i hodinový předzápasový program na britské stanici Sky Sports. A musím konstatovat,

Video ve fotbale, medopsport.cz

Marek Opočenský: Video ve fotbale? Ano, ale…

16. 04. 2014

Social:V poslední době poněkud utichly diskuze na téma zavedení videa ve fotbale. Rozhodně neočekávám, že nadobro. Vzhledem k vrcholící Lize mistrů a blížícímu se světovému šampionátu v Brazílii lze očekávat několik třaskavých momentů, po kterých se opět vyrojí hlasy vyjadřující podporu zavedení videa i v nejpopulárnějším sportu.

Další blogy >>