Olympijský oheň zažehnut!

Olympijský oheň zažehnut!

Michael Rodina | Pátek 7. 02. 2014 19:37 | Komentáře: Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Olympijský oheň zažehnut!

Social:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Print this pageShare on LinkedIn

Dnes v 19:27 SEČ Vladimir Putin, prezident Ruska, oficiálně zahájil 22. zimní olympijské hry v Soči! Následovalo zažehnutí olympijského ohně,  který je jedním ze základních symbolů olympijských her! Toho úkolu se zhostily legendy Treťjak a Rodninová.

Soči 2014, ZOH

Soči 2014, ZOH

Slavnostní ceremoniál byl přenášen živě Českou televizí a záznam je možné shlédnout na internetových stránkách ČT. Kromě záznamu ceremoniálu zde můžete sledovat všechny sporty na 6 online kanálech živě a nechybí ani výsledkový servis.

Živé vysílání 6 online kanálů České televize.

 

 

 

 

 

Štítky: , ,

Komentáře nejsou povoleny.

LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ČLÁNKY!

Dopady vrcholového sportu na zdraví
Medailový masový start!
Medailová středa!
Petr Nedvěd ohlásil konec kariéry
Amarant - plodina třetího tisíciletí
Projekt Hraj zdravý E-kniha Kapitoly ze sportovní kardiologie
Vyhledávání
Online objednávka
Sociální sítě a kontakty
Nejčtenější
Blogy

Marek Opočenský: Odejít na vrcholu? Toť otázka…

14. 02. 2017

Social:Z profesního hlediska je sportovní kariéra specifická v mnoha ohledech. Počínání sportovce je v centru pozornosti zástupu příznivců, kteří očekávají nejvyšší standard výkonnosti v každé myslitelné situaci. Ti přitom zápasí s nelítostnou konkurencí, když řadu soupeřů pohání stejná, ne-li vyšší motivace. To s sebou přináší mimořádný tlak, který je v jejich oboru všudypřítomný.

Prezentace fotbalu - blog

Marek Opočenský: Umění prezentovat fotbal aneb v čem za světem zaostáváme

17. 04. 2014

Social:Rád bych se v několika větách zamyslel nad úrovní fotbalových přenosů na českých obrazovkách. K této myšlence mě přivedlo sledování sobotního šlágru anglické Premier League mezi Liverpoolem a Manchestrem City. Kromě samotného zápasu jsem shlédl i hodinový předzápasový program na britské stanici Sky Sports. A musím konstatovat,

Video ve fotbale, medopsport.cz

Marek Opočenský: Video ve fotbale? Ano, ale…

16. 04. 2014

Social:V poslední době poněkud utichly diskuze na téma zavedení videa ve fotbale. Rozhodně neočekávám, že nadobro. Vzhledem k vrcholící Lize mistrů a blížícímu se světovému šampionátu v Brazílii lze očekávat několik třaskavých momentů, po kterých se opět vyrojí hlasy vyjadřující podporu zavedení videa i v nejpopulárnějším sportu.

Další blogy >>