Zdravá potravina a přehled “éček”

Zdravá potravina a přehled “éček”

Michael Rodina | Sobota 4. 04. 2015 20:19 | Komentáře: Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zdravá potravina a přehled “éček”

Social:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Print this pageShare on LinkedIn

Na webu zdravápotravina.cz naleznete seznam potravin a jejich složení. Můžete si tak jednoduše zjistit, která “éčeka” obsahují různé potraviny. Kromě seznamu potravin zde můžete najít přehled všech éček – zdravých i nezdravých.

Seznam nebezpečných éček čítá více než 40 položek. Mezi nejnebezpečnější patří například E110 – žluť SY nebo E210 – Kyselina Benzoová, která je obsažena například v kečupech, hořčicích a tatarských omáčkách.

Prostředí aplikace NutriAtlass.

Prostředí aplikace NutriAtlass.

TIP: Seznam potravin a éček můžete mít pořád při sobě s aplikací NutriAtlas Free.

Štítky: ,

Komentáře nejsou povoleny.

LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ČLÁNKY!

Zlatá "meteoritová" medaile
Po olympiádě je na řadě paralympiáda!
Fair play (2014)
Jablko pro zdraví
Výpočet BMI (Body Mass Index)
Projekt Hraj zdravý E-kniha Kapitoly ze sportovní kardiologie
Vyhledávání
Online objednávka
Sociální sítě a kontakty
Nejčtenější
Blogy

Marek Opočenský: Odejít na vrcholu? Toť otázka…

14. 02. 2017

Social:Z profesního hlediska je sportovní kariéra specifická v mnoha ohledech. Počínání sportovce je v centru pozornosti zástupu příznivců, kteří očekávají nejvyšší standard výkonnosti v každé myslitelné situaci. Ti přitom zápasí s nelítostnou konkurencí, když řadu soupeřů pohání stejná, ne-li vyšší motivace. To s sebou přináší mimořádný tlak, který je v jejich oboru všudypřítomný.

Prezentace fotbalu - blog

Marek Opočenský: Umění prezentovat fotbal aneb v čem za světem zaostáváme

17. 04. 2014

Social:Rád bych se v několika větách zamyslel nad úrovní fotbalových přenosů na českých obrazovkách. K této myšlence mě přivedlo sledování sobotního šlágru anglické Premier League mezi Liverpoolem a Manchestrem City. Kromě samotného zápasu jsem shlédl i hodinový předzápasový program na britské stanici Sky Sports. A musím konstatovat,

Video ve fotbale, medopsport.cz

Marek Opočenský: Video ve fotbale? Ano, ale…

16. 04. 2014

Social:V poslední době poněkud utichly diskuze na téma zavedení videa ve fotbale. Rozhodně neočekávám, že nadobro. Vzhledem k vrcholící Lize mistrů a blížícímu se světovému šampionátu v Brazílii lze očekávat několik třaskavých momentů, po kterých se opět vyrojí hlasy vyjadřující podporu zavedení videa i v nejpopulárnějším sportu.

Další blogy >>