Zdravá potravina a přehled “éček”

Zdravá potravina a přehled “éček”

Michael Rodina | Sobota 4. 04. 2015 20:19 | Komentáře: Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zdravá potravina a přehled “éček”

Social:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Print this pageShare on LinkedIn

Na webu zdravápotravina.cz naleznete seznam potravin a jejich složení. Můžete si tak jednoduše zjistit, která “éčeka” obsahují různé potraviny. Kromě seznamu potravin zde můžete najít přehled všech éček – zdravých i nezdravých.

Seznam nebezpečných éček čítá více než 40 položek. Mezi nejnebezpečnější patří například E110 – žluť SY nebo E210 – Kyselina Benzoová, která je obsažena například v kečupech, hořčicích a tatarských omáčkách.

TIP: Seznam potravin a éček můžete mít pořád při sobě s aplikací NutriAtlas Free.

Štítky: ,

Komentáře nejsou povoleny.

LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ČLÁNKY!

Kinesiotaping
Kruhový trénink - posílení celého těla!
Jablko pro zdraví
Medopsport součástí projektu "Hraj zdravý"
Výpočet BMI (Body Mass Index)
Projekt Hraj zdravý E-kniha Kapitoly ze sportovní kardiologie
Vyhledávání
Online objednávka
Sociální sítě a kontakty
Nejčtenější
Blogy

Marek Opočenský: Odejít na vrcholu? Toť otázka…

14. 02. 2017

Social:Z profesního hlediska je sportovní kariéra specifická v mnoha ohledech. Počínání sportovce je v centru pozornosti zástupu příznivců, kteří očekávají nejvyšší standard výkonnosti v každé myslitelné situaci. Ti přitom zápasí s nelítostnou konkurencí, když řadu soupeřů pohání stejná, ne-li vyšší motivace. To s sebou přináší mimořádný tlak, který je v jejich oboru všudypřítomný.

Prezentace fotbalu - blog

Marek Opočenský: Umění prezentovat fotbal aneb v čem za světem zaostáváme

17. 04. 2014

Social:Rád bych se v několika větách zamyslel nad úrovní fotbalových přenosů na českých obrazovkách. K této myšlence mě přivedlo sledování sobotního šlágru anglické Premier League mezi Liverpoolem a Manchestrem City. Kromě samotného zápasu jsem shlédl i hodinový předzápasový program na britské stanici Sky Sports. A musím konstatovat,

Marek Opočenský – Clenbuterol: Strašák pro sportovce

24. 01. 2014

Social:Látka clenbuterol poprvé výrazněji vešla do povědomí v souvislosti s případem Alberta Contadora. Tento světoznámý cyklista měl pozitivní dopingový test právě na clenbuterol a následně byl potrestán zákazem činnosti.

Další blogy >>